Kategoria

Dodatki

Kabiny piaskujące pozwalają na piaskowanie najróżniejszych elementów bez ryzyka zapylenia stanowiska pracy lub zagrożenia dla obsługi. Wybór medium do piaskowania nie jest także aż tak bardzo ograniczony normami higienicznymi jak w przypadku systemów otwartych. Materiał ścierny pozostaje przy tym suchy.  Więcej

Wydajność piaskowania bezpośrednio zależy (oprócz ciśnienia i przepływu powietrza napędowego) również od jakości materiału ściernego. Zwłaszcza w przypadku kabin do piaskowania, w których przebiega recykling materiału ściernego, istnieją wysokie wymagania odnośnie odporności na stępienie krawędzi ziarna. Z tego względu zalecamy wysokiej jakości syntetyczne materiały ścierne, które dostarczamy w ziarnistości: P220, P90, P60, P40 w workach 50 kg i w butelkach plastikowych 1 kg.

 

Piaskowanie można z powodzeniem stosować do prac, przy których nierówność powierzchni uniemożliwia stosowanie innych metod, jak np. szczotkowanie.

Surowa/opiaskowana blacha aluminiowa – materiał często ulega zarysowaniom podczas magazynowania i transportu - poprzez piaskowanie można bardzo szybko osiągnąć efektowną obróbkę powierzchni oraz osiągnąć interesujące efekty dekoracyjne.

Opiaskowana / skorodowana stal– na szczegółowym zdjęciu widać główne zalety piaskowania - w przeciwieństwie do szczotki strumień piasku kopiuje wszelkie nierówności a rdzę usuwa z wszystkich wgłębień!


Wybrane produkty