Układy próżniowe można z powodzeniem stosować do mocowania przedmiotów obrabianych lub do prasowania próżniowego. Więcej

Za pomocą próżni można zamocować obrabiany przedmiot bardzo szybko i bez ryzyka zgnieceń – w odróżnieniu od tradycyjnego ścisku . Podczas frezowania powielającego można mocować szablon do obrabianego przedmiotu - taki układ dzięki obrotowemu szybkozłączu pozwala na frezowanie całego obwodu elementu przy jednym mocowaniu Produkcja szablonu do powielania jest bardzo prosta - do sztuki wzorcowej wsunie się śrubunek szybkozłącza a szablon podklei się taśmą klejącą (lub można wykorzystać gotowe przyssawki). Siła mocowania wynosi około 60 kg na dm².
Worki próżniowe są odpowiednie do fornirowania, prasowania lub sklejania obiektów przestrzennych z lameli. Przy użyciu jednostki VACUfix uzyskasz najtańszy sposób osiągnięcia dużej próżni w workach próżniowych w przystępnych cenach. Układy próżniowe osiągają powszechnie docisk około 60 kg na dm². W przypadku bardziej skomplikowanych kształtów elementów zalecamy wykonanie próby elastyczności.


Wybrane produkty