W celu dokładnego i wydajnego ręczne kołkowania połączeń meblarskich - wiercenie otworów do wstawienia przegród, obudów i ścianek działowych. Więcej

Narzędzia są wykonane ze specjalnego i dokładnego profilu z duraluminium i obudowane wysokiej jakości utwardzanymi stalowymi nakładkami wiertniczymi.

Koncepcja ta pozwala korzystać ze zwykłych wierteł (najlepiej śr. 7,9 mm), praca z produktem jest szybka i wydajna (nie jest konieczne ustawienie nakładki do rastra, należy dbać w związku z tym o szczególną czystość, jak u systemów z wymienną nakładką, natomiast z łatwością można użyć tanie zwykłe wiertła).

W ofercie posiadamy model„do krawędzi“ w celu wykonywania połączeń krawędziowych obudów i modeli „do powierzchni“ w celu o wykonywania otworów do wstawienia przegród, półek i ścian działowych.

Jesteśmy pewni naszej jakości - dlatego też na cały asortyment udzielamy 5-letnią gwarancję.

Narzędzia do powierzchni i krawędzi produkujemy w takich samych długościach - takie rozwiązanie umożliwia wymienne ich używanie.

Urządzenie montuje się do materiału na pomocą dwóch ruchomych imadełek - jedno imadełko jest wyposażone bocznym ogranicznikiem i można go przyśrubować do urządzenia (pozostaje częścią urządzenia w celu zwiększenia efektywności - w dokładnie określonej pozycji), w drugim imadełku można dostosować szerokość do materiału.

Asymetryczny układ nakładek w korpusie urządzenia pozwala na awaryjne wiercenie orazdo krawędzi płyty - oś nakładek jest w środku 18mm płyty!

 1. Zderzak głębokościowy teraz GRATIS - część każdego zamówienia 
 2. do zakrycia nieużywanych nakładek w celu łatwiejszej orientacji oraz lepszej produktywności (teraz GRATIS v zamówieniu podstawowym) 
 3. Na krawędzi urządzenia znajduje się ryska w osi nakładek wiertarskich do łatwego ustawienia urządzenia. 
 4. Boczny ogranicznik do łatwego mocowania do krawędzi płyty jest częścią jednego imadełka! (istnieje możliwość przymocowania śrubą - brak regulacji ogranicznika przy każdym mocowaniu) 
 5. Korpus z powiększonego masywnego profilu gwarantuje większą sztywność w porównaniu z konkurencyjnymi modelami. 
 6. W szczególności podczas pracy z masywnym materiałem docenią Państwo możliwość mocowania urządzenia do płyty o grubości 35 mm!
  1. Częścią zestawu jest:

   • urządzenie kołkujące (w tym imadełka mocujące)
   • zderzak głębokościowy wiertła (zamykany śrubą boczną), który gwarantuje dokładną głębokość wiercenia wszystkich otworów
   • zestaw kolorowych osłon, które pozwalają na łatwe zakrycie aż 50% nakładek wiertarskich - do wiercenia dużych otworów (bez nakładki)

Wybrane produkty