Do dokładnego i produktywnego ręcznego kołkowania złączy meblowych - wiercenia otworów poprzeczek, półek i ścianek działowych. Więcej

Narzędzia wykonano ze specjalnego precyzyjnego profilu duralowego i wyposażono w dobrej jakości hartowane stalowe tuleje do wiercenia..

Koncepcja ta umożliwia stosowanie zwykłego wiertła (najlepsze o śr. 7,9 mm), praca przy użyciu narzędzia jest szybka i produktywna (nie jest konieczne ustawianie tulei do rastra, dbanie w związku z tym o szczególną czystość tak jak w przypadku systemu z wymienną tuleją - można z powodzeniem stosować tanie, ogólnie dostępne wiertła).

W ofercie jest model „do krawędzi″ do produkcji połączeń kątowych korpusów i model „do powierzchni″ do wiercenia otworów do włożenia poprzeczek, półek i ścianek działowych.

Jesteśmy przekonani o świetnej jakości - dlatego udzielamy na całe narzędzie gwarancji 5 lat

Narzędzia do powierzchni produkujemy o takich samych długościach jak rogowe - można je wzajemnie łączyć.

Narzędzie przymocowuje się do materiału za pomocą dwóch imadełek posuwnych - jedno imadełko wyposażone jest w ogranicznik boczny i można go do narzędzia przymocować śrubką (dla zwiększenia produktywności jest na stałe częścią narzędzia - w precyzyjnie określonej pozycji), drugie imadełko jest posuwne, w zależności od szerokości materiału.

Asymetryczne umieszczenie tulei w korpusie narzędzia pozwala na awaryjne wiercenie także w krawędzi płyty - wówczas oś tulei znajduje się w środku płyty 18 mm!

 

  1. Ogranicznik głębokości teraz GRATIS - wchodzi w skład każdej dostawy.
  2. Nasadki do przekrycia nieużywanych tulei dla lepszej orientacji i większej produktywności (teraz GRATIS w zestawie podstawowym). 
  3. Na krawędzi narzędzia jest znaczek w osi tulei do wiercenia do łatwiejszego ustawienia narzędzia. 
  4. Ogranicznik boczny do łatwiejszego zrównania z krawędzią płyty jest częścią jednego z imadełek! (można przymocować śrubką - odpada w ten sposób regulowanie ogranicznika przy każdym mocowaniu).
  5. Korpus ze zwiększonego profilu masywnego gwarantuje zwiększoną sztywność w porównaniu z modelami konkurencji. 
  6. Zwłaszcza przy obróbce masywnego materiału docenisz możliwość przymocowania narzędzia do płyty do grubości 35 mm !!!

W skład zestawu wchodzi:

  • przyrząd do kołkowania (włącznie z imadełkami mocującymi)
  • ogranicznik głębokości dla wiertła (blokada śrubką boczną), który zapewnia precyzyjną głębokość wiercenia wszystkich otworów
  • zestaw kolorowych nakładek, które umożliwiają łatwe przekrycie aż 50 % tulei do wiercenia - do wiercenia w większych odstępach (ominięcie tulei)

 


Wybrane produkty