Nawet najbardziej niezawodny samochód od czasu do czasu trzeba podnieść, aby można było przeprowadzić prace kontrolne lub serwisowe. Ponieważ chodzi o podnoszenie ciężaru znacznie przekraczającego jedną, dwie lub więcej ton, warto mieć dobry i do tego przeznaczony podnośnik.  Więcej

Dwukolumnowy podnośnik hydrauliczny 3 tUni-max ma w swojej ofercie podnośniki warsztatowe oraz zwykłe garażowe. Do wyboru są podnośniki o różnym udźwigu. Od tych do samochodów osobowych, aż po lewary, które podniosą nawet ciężki samochód ciężarowy lub maszynę budowlaną.

Wózek do manipulacji silnikiem PLUS 340

Warsztaty samochodowe i duże warsztaty blacharskie mogą wybierać spośród podnośników słupowych z napędem

elektrohydraulicznym. Chodzi o profesjonalne podnośniki jedno-, dwu-, lub czterosłupowe o udźwigu do 4 ton. Są to podnośniki przeznaczone do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych. Ich zaletą jest przede wszystkim wysokość, na jaką są w stanie podnieść pojazd. Umożliwiają przeprowadzanie prac serwisowych na podwoziu pojazdu a mechanik może przy nich wygodnie stać i ma dobrze oświetlone miejsce pracy.


Platforma wjazdowa I203 dla sam. osob. (para)Do kategorii dużych podnośników warsztatowych dobrze nawiązuje kategoria manipulatorów, które są użyteczne w przypadku, kiedy na pojeździe wykonuje się większe prace i trzeba zdemontować silnik, skrzynię biegów, lub całe części karoserii, i jeździć z nimi po warsztacie.


Do prostszych prac na podwoziu lub do prac w komorze silnikowej można użyć platform wjazdowych. Są one przydatne również do serwisu traktorków ogrodowych i kosiarek. Zawsze wskazane jest sprawdzenie nośności konkretnego modelu platformy wjazdowej, czy będzie odpowiadać potrzebom.Leżanki / siedziska monterskie

Do pracy pod pojazdem umieszczonym na platformie wjazdowej wskazane jest korzystanie z leżanek warsztatowych, ewentualnie stołków, które mamy też w asortymencie. Leżanki są nastawne, z przyjemną powierzchnią, a dzięki konstrukcji umieszczonej na kółkach można łatwo poruszać się pod naprawianym pojazdem.

Podnośnik hydrauliczny 20 tW ofercie są też standardowe podnośniki nożycowe, podnośniki hydrauliczne i uniwersalne podnośniki dźwigniowe. można wybierać z całego szeregu udźwigu od 1,5 t aż po podnośniki potrafiące podnieść aż 50 ton. Chodzi o popularne typy podnośników, które dobrze służą w warsztatach i w garażach domowych. Chodzi o stosunkowo lekkie urządzenia hydrauliczne, które ułatwiają manipulację i umieszczenie w odpowiednim miejscu do podparcia.

Często w kombinacji z podnośnikiem hydraulicznym lub nożycowym trzeba podeprzeć pojazd i przemieścić podnośnik na drugą stronę pojazdu. Do tego dobrze posłużą nastawne podpory, które oferujemy zawsze parami, o nośności do 6 ton. 

Podpórki regulowane 2 t z podwójnym zabezpieczeniem

Podpory są wykonane z wysokiej jakości stali chronionej odporną farbą proszkową. Chodzi zwłaszcza o bezpieczne podparcie pojazdu, które jest pewniejsze, niż podniesienie i zostawienie na podnośniku.


Podnośnik motocykli platformowyJedna kategoria jest też poświęcona „jednośladom″.Również motocykl trzeba czasem podnieść i przeprowadzić mniejszy lub większy serwis. Nie każdy motocykl ma centralny stojak, również nasmarowanie łańcucha jest łatwiejsze z podnośnikiem rurowym na tylne koło. Warsztaty docenią duży hydrauliczny podnośnik platformowy na kółkach.  


Wybrane produkty