0048 222 139 129 / Pon - Pt 7:30 - 14:00
0
0,00 zł z VAT 0,00 zł bez VAT

Transport na terenie Czech

Poczta Czeska

Przesyłki o wadze do 19,90 kg wysyłane są z reguły Pocztą Czeską. Cena w całej Republice Czeskiej wynosi od 120 CZK bez VAT. Towar wysyłany Pocztą Czeską musi być pakowany w jedną paczkę, nie może przekraczać wymiarów 210 cm (suma wszystkich 3 stron), długość najdłuższego boku nie może przekraczać 120 cm. Kwota za wysyłkę jest zawarta na fakturze zbiorczej dołączonej do towaru. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, których wysłanie pocztą czeską nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt, uzgodnimy z Tobą alternatywny sposób wysyłki.

PPL - usługi kurierskie

Alternatywnie możesz wybrać usługi firmy spedycyjnej PPL, która przywiezie Ci przesyłkę o wadze do 49,5 kg. Przesyłki wysyłamy na terenie Czech w cenie od 86 CZK bez VAT. Towar wysyłany przez PPL musi być zapakowany w jedną prostokątną paczkę, długość najdłuższego boku może wynosić maksymalnie 120 cm. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, których wysłanie do firmy nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt. PPL, wtedy uzgodnimy z Tobą alternatywny sposób wysyłki.

DHL

Większe przesyłki, które nie mogą zostać wysłane przez powyższych przewoźników, mogą być wysyłane za pośrednictwem usługi paletowej DHL. Z tym wyjątkiem praktycznie wszystko może być dostarczone tą usługą. Opakowanie jednostkowe nie może przekraczać wymiarów 2 x 2 x 3 m (szerokość x wysokość x długość). Cena zależy od całkowitej wagi i objętości zamówienia.

Multimex

Ta usługa windykacyjna jest w stanie dostarczyć wszystko. W naszej ofercie nie znajdziecie Państwo produktu, który byłby dla Multimexu problemem (np. dwukolumnowy podnośnik postojowy, który w stanie zapakowanym ma ponad 4 m długości). Cena zależy od całkowitej wagi i objętości zamówienia.


Wyprawę powiadamiamy z wyprzedzeniem telefonicznie lub e-mailem. Podczas procesu składania zamówienia, w fazie płatności i wyboru transportu, e-sklep zaproponuje klientom cenę za transport - zależy to od całkowitej wagi i objętości. Wysyłka jest wtedy uwzględniona w zamówieniu zamówionego towaru.

 

Oferty specjalne

Wykorzystujemy cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci uslug oferowanych na naszej stronie internetowej. Kontynuujac zakupy na naszej stronie internetowej wyrazasz zgode na wykorzystanie plików cookies. Dowiedz sie wiecej