0048 222 139 129 / Pon - Pt 7:30 - 14:00
0
0,00 zł z VAT 0,00 zł bez VAT

Transport na terenie Republiki Słowackiej

W przypadku większości przesyłek korzystamy z usługi transportowej MULTIMEX. Zawsze obciążamy klienta tylko wysyłką na terenie Republiki Słowackiej - część transportu w Republice Czeskiej opłaca unitechnic.cz sro Czas dostawy wynosi zwykle 4-6 dni roboczych.

Alternatywnie możesz wybrać usługi firmy spedycyjnej INTIME, która przywiezie Ci przesyłkę o wadze do 50 kg. Towar wysłany przez spol. INTIME musi być pakowany w jedno prostokątne opakowanie, nie może przekraczać wymiarów 250 cm (suma wszystkich 3 boków). W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, których wysłanie do firmy nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt. INTIME, wtedy uzgodnimy z Tobą alternatywny sposób wysyłki. Czas dostawy to zazwyczaj 3 dni robocze.

Wyprawę powiadamiamy z wyprzedzeniem telefonicznie lub e-mailem. Podczas procesu składania zamówienia, w fazie płatności i wyboru transportu, e-sklep zaproponuje klientom cenę za transport - zależy to od całkowitej wagi i objętości. Wysyłka jest wtedy uwzględniona w zamówieniu zamówionego towaru.

 

Oferty specjalne

Wykorzystujemy cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci uslug oferowanych na naszej stronie internetowej. Kontynuujac zakupy na naszej stronie internetowej wyrazasz zgode na wykorzystanie plików cookies. Dowiedz sie wiecej