0048 222 139 129 / Pon - Pt 7:30 - 14:00
0
0,00 zł z VAT 0,00 zł bez VAT

Orientacyjny cennik opłat przewozowych firmy Multimex

Pobranie

Płatność w gotówce przy odbiorze towaru. Dopłata za płatność za pobraniem wynosi 4,90 zł.

PayPal

PayPal to internetowy system płatności. Umożliwia dokonywanie przelewów pomiędzy rachunkami, które zawierają niepowtarzalny adres e-mail. Zamówienie zostanie wysłane najwcześniej po wpłynięciu wpłaty na konto naszej firmy. Aby skorzystać z tej opcji płatności należy mieć konto w systemie Paypal.

Zgodnie z ustawą o przychodach ewidencjowanych sprzedający ma obowiązek wystawienia kupującemu paragonu fiskalnego. Jednocześnie ma obowiązek ewidencji przychodu online w organie podatkowym; w przypadku awarii technicznej najpóźniej do 48 godzin.

Przedpłata

Przedpłaty na konto dokonuje się na podstawie faktury proformy, którą wysyłamy na mail, wprowadzony przy rejestracji. Zostanie ona dostarczona do następnego dnia roboczego od złożenia zamówienia.

Płatność online kartą płatniczą

On-line platba platební kartou. Pro tuto možnost musíte mít platnou platební kartu VISA, Maestro nebo MasterCard s povolenými internetovými transakcemi. Platba je naprosto bezpečná, používáme zabezpečený 3D secure systém. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


GLS

Maksymalna waga: 40 kg
31,98 zł - 60,27 zł z VAT
26,00 zł - 49,00 zł bez VAT

GLS doręczy Państwa zamówienie w terminie 2-5 dni roboczych. Przesyłka musi się pomieścić w jednej paczce prostokątnego kształtu. Maksymalna waga wynosi 40 kg, maksymalna długość nie może przekroczyć 2m, maksymalny obwód paczki nie może przekroczyć 3m. Jeżeli zamówienie nie będzie spełniać tych parametrów, skontaktuje się z Państwem któryś z naszych operatorów i zaproponuje alternatywny sposób doręczenia.

MULTIMEX

Maksymalna waga: 5000 kg
121,77 zł - 1228,77 zł z VAT
99,00 zł - 999,00 zł bez VAT

Dostarcza wszystkie zamówienia, które nie mogą zostać dostarczone przez wyżej wymienione firmy.

PPL

PPL

Maksymalna waga: 30 kg
36,78 zł - 46,62 zł z VAT
29,90 zł - 37,90 zł bez VAT

Dostarcza przesyłki do 30 kg. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 2-3 dni od zaksięgowania wpłaty.

Paczka musi posiadać regularny prostokątny kształt, jej długość nie przekracza 2 m, a jej łączny obwód 3 m. Firma transportowa nie pobiera pieniędzy od klientów na terytorium Polskim, konieczne jest więc dokonanie zapłaty z góry.


Polecamy:


Servisní služby a ceny

Naprawy ekspresowe

Kontakt serwisowy:


Więcej informacji

Oferty specjalne

Wykorzystujemy cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci uslug oferowanych na naszej stronie internetowej. Kontynuujac zakupy na naszej stronie internetowej wyrazasz zgode na wykorzystanie plików cookies. Dowiedz sie wiecej