0048 222 139 129 / Pon - Pt 7:30 - 14:00
0
0,00 zł z VAT 0,00 zł bez VAT

Transport w ramach PL

Do doręczania przesyłek do Polski korzystamy z usług przewoźnika:

  • GLS - doręczają paczki, których waga nie przekracza 40 kg. Warunkiem jest paczka w kształcie prostopadłościanu, której wymiary obwodowe nie przekraczają 3 m (suma wszystkich trzech stron obwodowych) a jej najdłuższa strona nie przekracza 2 m. Termin dostawy zazwyczaj wynosi 2-5 dni roboczych.
  • PPL - doręczają przesyłki za cenę od 29,90 PLN za każdą paczkę, której waga nie przekracza 30 kg. Warunkiem jest paczka w kształcie prostopadłościanu, której wymiary obwodowe nie przekraczają 2,5 m (suma wszystkich trzech stron obwodowych) a jej najdłuższa strona nie przekracza 1,5 m. Doręczyciel nie wybiera na terytorium Polski ceny za zaliczeniem, z tego powodu jest konieczne zapłacenie ceny zamówienia z góry przed wyekspediowaniem. Termin dostawy zazwyczaj wynosi 2-3 dni robocze od wpłynięcia płatności.
  • MULITMEX spedition - doręczy CI zamówienia o nieograniczonej masie i objętości, których nie potrafią doręczyć podani powyżej doręczyciele.
 

Oferty specjalne

Wykorzystujemy cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci uslug oferowanych na naszej stronie internetowej. Kontynuujac zakupy na naszej stronie internetowej wyrazasz zgode na wykorzystanie plików cookies. Dowiedz sie wiecej