0048 222 139 129 / Pon - Pt 7:30 - 14:00
0
0,00 zł z VAT 0,00 zł bez VAT

Transport na terenie HU

W przypadku większości przesyłek korzystamy z usługi transportowej EXPRESS ONE. Czas dostawy wynosi zazwyczaj 3-6 dni roboczych w zależności od ładowności pojazdu transportowego.

Alternatywnie możesz wybrać usługi firmy spedycyjnej Magyar Posta, która przywiezie Ci przesyłkę o wadze do 49,5 kg. Przesyłki wysyłamy na terenie Czech w cenie 2030 HUF bez VAT. Towar wysłany przez spol. Magyar Posta musi być pakowana w jedną prostokątną paczkę, długość najdłuższego boku nie może przekraczać 120 cm. W przypadku, gdy Twoje zamówienie zawiera produkty niestandardowe, których wysłanie do firmy nie będzie możliwe ze względu na objętość lub nieregularny kształt. Magyar Posta, wtedy uzgodnimy z Tobą alternatywny sposób wysyłki.

Wyprawę powiadamiamy z wyprzedzeniem telefonicznie lub e-mailem. Podczas procesu składania zamówienia, w fazie płatności i wyboru transportu, e-sklep zaproponuje klientom cenę za transport - zależy to od całkowitej wagi i objętości. Wysyłka jest wtedy uwzględniona w zamówieniu zamówionego towaru.

 

Oferty specjalne

Wykorzystujemy cookies w celu zapewnienia najwyzszej jakosci uslug oferowanych na naszej stronie internetowej. Kontynuujac zakupy na naszej stronie internetowej wyrazasz zgode na wykorzystanie plików cookies. Dowiedz sie wiecej